| Speedy23 a întrebat:

Ce parere aveti de Iphone6? 700 de euro cam mult?

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Mult, dar merita!

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

N-as da nici mort 700E pe un telefon care se indoaie. Un telefon de fite care nu se ridica nici macar pe masura asteptarilor fata de hardware. Cred ca daca ar fi o poza cu marul acela pe un Nokia 1310, l-ati cumpara repede cu 500E.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu toti sunt desptepti domne". daca e la moda, ia toata lumea, nu te poti astepta ca toti sa stie cate ceva

| PreaTareღ a răspuns:

Mai bine cumperi Iphone5
La 2700 lei. Bafta

| Speedy23 explică (pentru PreaTareღ):

Iph5 nu e prea diferit de 4s deci mai bun ar fi un 6 laughing Cred laughing

| PreaTareღ a răspuns:

700E costa majoritatea i6.

| PreaTareღ a răspuns:

Atunci merita, pentru 3500 altele sunt 3600