| mahupetrisor a întrebat:

Ce parere aveti de Orange Roya ( Alcatel Pop 2 4.5 )?
As vrea sa mi-l cumpar si vreau sa stiu daca isi merita banii...ruleaza jocurile bine,fara lag? Daca da,ce jocuri ati incercat... daca nu,din nou, precizati acele jocuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Nu este cel mai bun telefon, dar pentru jocuri te va tine o perioada. Procesorul Quad-Core ar trebui sa isi faca treaba, iar versiunea de Android care vine pe el iti permite sa rulezi orice aplicatie de pe piata momentan.

| mahupetrisor explică (pentru Mario1999):

Mario,ai acest telefon?

| Mario1999 a răspuns (pentru mahupetrisor):

Nu, nu detin acest telefon.