| TheMaze a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy Ace 2 este bun sau nu? astept justificari pro-contra multumesc!

Răspuns Câştigător
| JasonMcCann a răspuns:

Sora mea are. Este bun, are Android Market care are foarte multe apicații. Mie mi se pare interesant, mai ales că ei i-a dat când l-a cumpărat un card de memorie de 2 GB și căști(nu contează asta). Părerea mea este că este un telefon cu care nu te plictisești. Dar trebuie sa ai grijă cu el, este un telefon cu touch-screen și daca l-ai scăpat pe jos de multe ori.s-a dus.

| TheMaze explică (pentru JasonMcCann):

As dori sa stiu din ce magazin l-a achizitionat adica Vodafone, cosmote, Orange?

5 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns:

Păi. Este o problemă. L-a achiziționat din Italia. Și nici nu mai știu cum se numea magazinul. Mă rog. Dacă cauți, găsești. Sunt și pe net anunțuri, dar nu îți recomand să iei de pe net, poate să îți ia banii și să nu îți aducă telefonul comandat.

| TheMaze explică (pentru JasonMcCann):

Asta e problema mare ca in magazine nu am gasit delocstraight face si de pe net nu prea as vrea sa comand dar o sa caut multumesc ca m-ai ajutat o zi buna

| JasonMcCann a răspuns (pentru TheMaze):

Cu plăcere! Sper că o sa găseşti. Oricum, trebuie sa găseşti, doar nu o fi un singur telefon ca ăsta. Succes!

| MaryKiss99 a răspuns:

Am o prietena care are Samsung Galaxy Ace 2. Da dupa parerea mea este ok happy