| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum am mai spus am un samsung galaxy sII luat din strainatate. L-am decodat si prima oara m-a tinut bateria 1 saptamana, apoi l-am mai incarcat odata si mai m-a tinut o saptamana. Acum il incarc si la o zi se descarca. Nu folosesc internet, nici Wifi, nic GPS. Ce sa fac sa ma tina bateria ca inainte?
Mentionez ca in telefon la aplicatii imi scrie,, 19h 5 min 4 sec pe baterie,,.
Pe voi cat va tine bateria?

9 răspunsuri:
| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Cumpara alta baterie.

| roxydulkica a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

A fost baterie noua, are 3 saptamani

| lucifer636 a răspuns:

Incearca prima oara o recalibrare de baterie uite aici un tutorial http://android.webook.ro/forum/recalibrarea-bateriei-android-t61.html. bafta

Răspuns utilizator avertizat
| TheAdytzu a răspuns:

Bateria e problema... si eu am un telefon luat la mana a doua si cred ca cel mai slab lucru din el e bateria... e uzata, ar trebui sa-ti cumperi altawinking

| roxydulkica a răspuns (pentru TheAdytzu):

Al meu a fost nou!

| danutza_1678 a răspuns:

Ar trebui sa-ti cumperi alta baterie si gatahappy

| Jozef a răspuns:

Poi,in primul rand:telefoanele astea noi nu sunt bune, si eu am un Samsung wawe 457(nu stiu sigur cum se cheama)si inainte m-a tinut 1 saptamana dar dupa catva timp nu mai ma tine asa de mult.
Tata are Nokia si lui ii tine 4 zile bateria. big grin

| radusti333 a răspuns:

Ba am galaxy s I da pe mine ma tine vreo doua zile nu mai mult