| TheMask a întrebat:

Ce parere aveti de smart-phone-ul Alcatel OneTouch 991?

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu e rezistent procesorul nu e bun camera e slaba rezolutia este de rahat la fel si densitatea pixelilor pe inch deci o sa se vada foarte prost, memoria mica mai ales ram este si destul de gros nu it-l recomand

| luisanamy a răspuns:

Imi place cum arata, dar pacat ca memoria telefonului este prea mica.

| DeehhCarla a răspuns:

Este relativ ok (detin acest tip de telefon)

Răspuns utilizator avertizat
| denniii a răspuns:

Din cate stiu eu are ceva probleme cu camera si se blocheaza in timpul apelurilor, memoria e destul de mica... in schimb, design-ul e super!(si pretul e destul de bun!:-) ).

| MariCarmen a răspuns:

Proasta.