| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Lenovo ce imi recomandati sa imi iau pe la 600-700 lei sa aiba camera buna pe fata si pe xpate si sa mearga bine.cei care aveti. Funda

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Personal, nu mi-a placut. Am avut un Lenovo(era foarte gros si mare), i-am dat reset si nu s-a mai deschis, ramanea la boot screen. Si a mai avut un coleg, alt Lenovo, a patit acelasi lucru.
Personal, nu recomand. Incearca altceva LG/HTC/Sony, chiar Huawei, dar nu Allview!

5 răspunsuri:
| bellaboo a răspuns:

Eu am Lenovo a328 și e super îl am din martie și nu am avut niciodată probleme cu el iti recomand

| bellaboo a răspuns:

Sau ai putea să îți iei un S3 la mâna a două de pe OlX au cameră de 8 Lenovo care îl am eu de 5

| Iliutz a răspuns:

Un iphone 4s la mana 2a...happy

| Nastaseion a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa gasesti un Lenovo bun maine la reduceri aici http://bit.ly/1HYCegs

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Iliutz):

Nu vreau iphone sau Samsung