| Marina_Bianca_1999 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Lenovo?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sunt bune.Nu te lua dupa marci de primul top ci dupa configuratia hardware a telefonului.

| omulpaiangan a răspuns (pentru MskDesign):

Da-mi voie sa te contrazic big grin ''Nu te lua dupa marci de primul top ci dupa configuratia hardware a telefonului.'' Un telefon (zte sa zicem) are configuratie de S4 dar piesele chinezesti te lasa cu doar cu portofelul gol, neaducand asteptarile cumparatorilor; pe cand marcile de top au piese originale.

| Treistariustar a răspuns:

Sunt niste telefoane foarte bune find ca si firma este una foarte buna. Este o bucata din IBM, Lenovo http://bit.ly/1vbbqTi

| omulpaiangan a răspuns:

Mda. Lenovo intr-adevar sunt bune (fiind groase sunt si foarte rezistent).

| cristinasut a răspuns:

Sunt foarte bune recomand!:*