| Assu53 a întrebat:

Ce parere aveti despre galaxy trend lite duos? Cum se misca? in aplicatii ramane blocat? camera face bine pozele fara autofocus? ce ati alege intre Galaxy trend duos si Zte blade V.? daca aveti si niste poze facute cu cele 2 telefoane va rog sa mi le postati sa vad cum se vede. Multumesc, dau fundita la cel mai bun raspuns care imi este de foloswinking!

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Cauta pe youtube, sunt tot felul de recenziisi-ti poti da seama care telefon merita atentia ta.
http://www.youtube.com/results?search_query=Galaxy+trend+duos&sm=12
http://www.youtube.com/results?search_query=zte+blade+v&sm=12

| Assu53 explică (pentru manuel72):

Multumesc, am renuntat oricum la ambele variante, am mers pe lumia 620. Si imi place foarte mult decizia care am luat-o. Imi place foarte mult cum se misca windows phone. Oricum ai fundita tongue

| manuel72 a răspuns (pentru Assu53):

Eu am un lumia 710, de o saptamana l-am deblocat,exista pe net custom room-uri, cu aplicatii alternative mai multe, setari avansate pentru bluetooh, camera, etc.

| Assu53 explică (pentru manuel72):

Aaaa, nu prea as vrea sa umblu la soft ca este nou si nu vreau sa-i pierd de acum garantia, are doar o saptamana. am windows phone 8 amber pe el, eu nu am bluetooth blocat, pot trimite si primii cu el. in rest pana acum nu are nimic ce nu-mi place la el, singurul lucru ce as vrea este sa pot pune teme, am gasit pe mobile9.com cateva teme frumoase dar nu am idee cum se pot instala... happy

| manuel72 a răspuns (pentru Assu53):

Cred ca se poate cu zune, eu n-am incercat, dar pot pune muzica, poze...