| WeAreSmart a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia x3 02? si care e pretul in Moldova?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

In primul rand toate lumea are touchscreen, in al doilea rand este un telefon vechi din anul 2010, in al treilea rand are symbian cred, si nu are android, ..si eu credeam ca ce conteaza daca ai android? pai conteaza mult sa ai android..gasesti in market o gramada de jocuri, aplicatii etc..eu zic sa mai strangi bani si sa-ti iei un touchscrenn cu android.sau macar iOS.

| WeAreSmart explică (pentru davidtm):

Ce zici de Nokia Asha 300? are Nokia OS

| davidtm a răspuns (pentru WeAreSmart):

Nu ia-ti Nokia.zi-mi cati bani ai si eu iti recomand un telefon bun.

| WeAreSmart explică (pentru davidtm):

Pana la 2000 MDL

| davidtm a răspuns (pentru WeAreSmart):

Ar veni vreo 500 ron, ti-ai putea lua linistit un galaxy:))uite aici tata ce telefon poti sa iti iei:)http://www.okazii.ro/......a126112157

5 răspunsuri:
| Luca_Raluca_1991 a răspuns:

Este bun are şi o prietenă de-a mea si ea, ea l-a luat din Vaslui ea şi l-a luat cu 465 ron.