| WeedMan a întrebat:

Vreau sa imi iau un nokia e72. Ce parere aveti isi merita pretul?

Răspuns Câştigător
| ZoOmLeSs a răspuns:

Acest telefon merita toti banii. Business Mobilebig grin. Cei de la Nokia au pus suflet in seria "E". Soft-uri noi, Display-uri cu milioane de culori... dar sunt foarte "fragile" daca ti-a cazut jos... oh go on fundita?big grin

3 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Merita toti banii

| InVPent a răspuns:

Sigur ca isi merita pretul eu il am si e super tare.Eu iti spun sa il iei adica doar daca vrei

| cOPPY a răspuns:

Sal si eu an da pe gri tot nochia cu aparat foto casti si in jur de acel pret a costat ia-ti unu vezi si tu de calitate ca al meu