| KdyL a întrebat:

Ce parere aveti despre Overmax Vertis YOU 3G Dual SIM Blac? este bun?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

La pretul acela e foarte bun, ram-ul e putin, dar camera e neasteptat de buna pentru categoria lui de pret.

| KdyL explică (pentru AlexL28):

Si la gps ii trebuie internet? ca la lumia 520 doar ii descarci hartile si nu ii mai trebuie net sad

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Da, cel puțin pentru Google maps îi trebuie, poate exista și pentru Android ceva pachet de hărți care poate fi downloadat, dar nu știu, nu folosesc alta aplicație