| Lolipop321 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy A3. L-am comandat de curand si nu stiu daca am facut bine! Nu as vrea sa fiu nemultumita la primire big grin!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Este destul de fainut pentru fete, nu este cine stie ce telefon, dar este ok.
Ai drept de returnare timp de 15 sau 30 de zile (in functie de unde l-ai cumparat).

2 răspunsuri:
| Cheess a răspuns:

Mie imi place telefonul. Merge destul de bine (la secol se blocheaza si el 2 secunde laughing ), camera este zic eu super buna, jocurile merg excelent. Il recomand.

| iavan a răspuns:

E bun