| Adry05 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy J 7?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti telefoane mai bune la acelasi pretwinking

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Puteai da si exemplu daca tot ai zis asta. laughing)
Nu vreau Huawei sau Allview.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Asus Zenfone 3 Max

| OnePiece a răspuns:

J7 2016 e destul de ok inca, isi are argumentele lui, dar eu in locul tau as cumpara Xiaomi Redmi Note 4.

| Adry05 explică (pentru OnePiece):

Nu stiu ce sa zic. In Samsung am incredere ca folosesc de mult timp marca asta si am fost multumita de fiecare data. + ca nu imi prea place meniul la alte telefoane in afara de Samsung si Iphone si designul conteaza pentru mine, sunt o iubitoare de frumos. laughing

| Alexe_Silviu_2000 a răspuns:

Salut,versiunea 2015 sau 2016? Presupun ca 2016, dar as merge mai degraba pe a5 2016 si mie imi plac telefoanele mari, dar aici este vorba si de mici detalii in plus, a5 2016 are aproximativ acelasi procesor, dar are o rezoluzoe vizibil mai buna, incarcare rapida si senzor amprenta.
Si eu as fi vrut sa incerc h7 2016 pentru ca e mare, dar mai bine incearca a5 2016 si vei fi mult mai multumit
Daca te-am ajutat da-mi o funda