| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune ce părere aveţi despre telefonul Samsung Galaxy S5, ţine bateria, prinde semnal bun wifi şi altele!?

11 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Se misca bine in general, raspunde bine la comenzi si nu are lag;
- aplicatiile de asemenea functioneaza fluid fara sincope;
- bateria tine mai mult decat la modelele precedente.
- nu este rezistent la apa;
- camera foto are probleme cu focalizarea subiectilor in miscare;
- memorie RAM destul de redusa

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Esti sigur ca nu rezista la apa?

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Eu il am si rezista la apa

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Mihaela_Anna_1997):

Rezista la apa? l-ai bagat tu in apa sa vezi? Ti se strica difuzoarele, domnisoara

| iulianolaru99 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Este rezistent la apa, eu l-am avut si l-am bagat de in apa de nenumarate ori, fara sa-l fi afectat cu ceva.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru iulianolaru99):

Cate minute?

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Da l-am bagat in apa de multe orii! am fost si la piscina si am facut poze si nu a patit nimic!

| chioscuta a răspuns:

Inafara de baterie, ai tot ce vrei de la el!