| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Este bine sa-mi iau J5 2016, ii tine bateria, are semnal puternic wifi?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Te va tine bateria aproximativ o zi- o zi jumatate
Capacitate (mAh) 3100
Iar in privinta semnalului de Wi-Fi depinde de router, pentru ca telefoanele au in principiu aceiasi putere.
Daca te intereseaza un telefon care nu merge greoi, acest model este unul bun. Spor la cumparat!
Funda?

6 răspunsuri:
| WangLouis a răspuns:

Eu zic ca da, bateria tine chiar destul, semnal wifi prinde chiar foarte bine.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Am j5 2016 si e foarte bun.
Imi tine bateria mult.
E dupa-amiaza si mai am 71 si am stat si pe net.

| abigail28 a răspuns:

E super tare telefonul. Ti.l recomand.

| Anonim744652 a răspuns:

Nu ti l recomand deoarece are spatiu de stocare foarte mic.Bateria tine jumatate de zi. Wifi ul nu depinde asa mult de telefon.(din cate stiu eu chiar deloc)

| Emilian24 a răspuns:

Este destul de bun, nu se blocheaza bateria tine destul de mult timp prinde net destul de bine nu prea are defecte

| Drăgoi_Mario_1994 a răspuns:

Eu zic ca e bine sa achiziționezi un j5 2016.Am un prieten care are telefonul asta și este foarte bun.Semnal avea și pe vârful muntelui unde eu nici nu aveam serviciu.Bateria este mare.Deci durata lunga de folosire.Succes la cumpărături!