| Anee1667 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Cubot?
Am auzit ca Cubot R15 ar avea o camera buna de 2mp si 13 mp
Ar fi ok?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Camera de 2 MP?! Mai exista asa ceva?! 2Mp in 2019 este greu de crezut laughing)

Si oricum telefoanele CUbot sunt foarte proaste din orice punct de vederere

| Anee1667 explică (pentru Bogdan70001):

Nu stiu, am cerut o parere deoarece nu prea ma pricep in ceea ce priveste telefoanele, mi-a placut pur si simplu cum arata, mai ales cel gradient, nu era vorba de bani
multumesc :*

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Anee1667):

Anee pai asa fac toate brand-urile fantoma, te atrag printr-un design frumos (care este si ieftin, dar asta o sa realizezi dupa ce il cumperi)

Tu zicic ca nu este vb de bani, desi nu cred ca te gandeai la un Cubot daca aveai prea multi, prin urmare iti recomand un device Xiaomi (brnd-ul asta fac telefoane extraordinar de bune la preturile foarte mici)

Sub 1.000 lei - Xiaomi Redmi 7
1.000 lei - Xiaomi Redmi Note 7 (are cam acelasi gradient numai ca pe Redmi Note 7 este vorba de sticla pe spate, nu plastic cu un model frumos desenat ca pe CUbotwinking )

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bogdan70001):

Nu neaparat. Se referea la 13 + 2 MP cea principala. Cam ce ai pe Xiaomi Mi A1 si multe altele mid-range.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu nu aș cumpăra.
De câți bani dispui?

| gelu1970 a răspuns:

Acum am vazut prețul pe eMAG, plus caracteristicile.
La 440 ron îți dau eu un p10 lite. E încă in garanție, stadiu perfect, husă spigen, albastru, dublu sim, 4 ram, 32 gb stocare.
Nu a trecut prin service, și încă e in garanție.
A fost al soției și a schimbat de telefon.
Nu are lovituri. Telefonul funcționează perfect.
Oricum, dacă iți face iluzie un cubot....baftă.