| Daniel26 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Huawei? comparativ cu Samsung?
Are cineva acest model: Huawei Ascend G6? daca da, m-ar interesa durata bateriei la o functionare obisnuita (vorbit moderat si eventual intrat ocazional pe net), de asemenea calitatea pozzelor m-ar mai interesa... merci.

2 răspunsuri:
| soket a răspuns:

Deci niciodata cei de la Huawei nu o sa se compare cu cei de la Samsung. uitete pe youtube la comparatii, am avut g6 si acum mi-am luat galaxy s4, Samsung-ul pe langa Huawei e ca audi pe langa dacia laughing

| Daniel26 explică (pentru soket):

happy ok, merci pentru raspuns!