| EDUARD9972 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Lg Optimus L9? L-am cumparat acum 2 saptamani si mie imi place foarte mult!

Răspuns Câştigător
| RobertGaming a răspuns:

Daca tie iti place de ce, ne ceri noua parerea? Dupa mine e bun si eu am avut

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Sony SP este mai bun totusi...

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Lg-ul este cea mai proasta firma de telefoane pentru ca au un soft si un hardware de tot rahatul....in timp o sa-ti faca probleme.

| ValentinElTPU a răspuns:

E bine daca iti place tie... Lg-urile mai au pana sa ajunga la nivelul celor de la Samsungwinking