| highestly a întrebat:

Ce pareri personale aveti despre Nokia Lumia 520?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera bunicica (doar cand este lumina pentru ca nu are blit). Sunetul destul de puternic, daca nu ii pui folie, se zgarie cam usor display-ul, sistemul de operare este recomandat mai mult pentru navigare pe net( youtube, fb, yahoo etc) si mai putin pentru aplicatii. Si cam atat.
E cam de fete.

| Hieer a răspuns:

Bună,

Mie personal nu-mi place, deoarece are windows în loc de android. Arată cam urâr. Scris mare, neingrijit, elementele în chineză, faptul că trebuie să faci nu știu ce pentru a avea wi-fi și pierzi o grămadă de baterie dacă descarci câteva aplicații sau dacă faci update. Dar are un design plăcut, un prețul accesibil și se mișcă bine.

Sper că te-am ajutat!