| Blblblblblbl24174 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 830? dau funda..pareri si de ce. etc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-mi mai iau ceva cu Windows Phone nici sa ma piste. Este de rahat. Mi s-a virusat si nu se poate face nimic. Nu exista antivirus. Nu sunt nici alte softuri. Imi pare foarte rau ca mi-am luat un Microsoft Lumia (nu Nokia). Poate Nokia or fi mai bune dar asta imi da numai erori. Sa-i ia dracu'!

| iintunericul a răspuns:

Eu am o parere proasta despre toate modelele de telefon Nokia lumia! (este adevarat ca anii trecuti Nokia a fost lider la vanzari de telefoane fara touch, de cand au aparut lumia firma a pierdut mult in fata telefoanelor cu androit m-ai ales in fata Samsung-ului)
is de rahat m-ai bine iti cumperi un telefon cu android

este strict parerea mea, alti au o parere buna despre windows phone dar eu nu o am buna
decizia iti apartine
bafta