| adela2012 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia Lumia 822? Pareri personale?

3 răspunsuri:
| giucu a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un Nokia lumia deoarece sunt foarte rezistente, este ca un fel de mini calculator, are memorie interna, in concluzie este foarte bun eu am Nokia lumia 625 si sunt foarte multumit

| SorinaOM3 a răspuns:

Nașa mea are, și este mulțumită. Are o gramada de opțiuni. Și face pozele foarte bine! Eu am Samsung galaxy Trend Plus, și sunt foarte mulțumită de el!

| adela2012 explică (pentru SorinaOM3):

Da, imi imaginez ca face poze calumea doar are camera de 8.
Cam la ce pret l-a luat?