| fugi5555 a întrebat:

Ce poate avea iph meu 8+ dacă, odata ce a avut memoria full, am eliberat-o ștergând zeci de aplicatii, zeci de mii de poze, fisiere din iCloud, iar, cu toate ca am spatiu suficient pe ambele, îmi spune ca n-am memorie sa fac nicio poza, niciun ss și nu ma lasa sa intru pe wap, se blochează.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone e bine stiut a fi de rahat. Cumpara altul sau arunca-l la gunoi. Apple le programeaza sa faca asa ca oamenii ca tine sa tot cumpere anual alte telefoane si sa-si faca vanzare la jafuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Nu cumva s-au dus in albumul de recently deleted? Sterge-le si de acolo si apoi mai incearca. Ceva iti ocupa spatiul de nu poti face nimic.

Cauta in albume, vezi ca e posibil sa ai activitat si back-upul si atunci ocupa si asta spatiu destul de mult.

Cat despre ce a zis colegul de mai sus referitor la telefoane, asta e valabil pentru toate. Fiecare isi cumpara ce doreste.