| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce poate sa fie daca atunci cand umbli pe telefon se mai stinge ecranul si dupa aia se aprinde inapoi?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E stricat telefonul

| darrio2007 a răspuns:

E pe ducă.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nou?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ti-a cerut actualizare de sistem? Ce marcă e?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ieftin?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Păcat.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Probabil. Nu stiu cum este la iPhone, nu-mi plac. De obicei te anunta cand trebuie sa-i faci actualizare de sistem.

| dullcat a răspuns:

Probabil telefonul e pe duca? Am patit si eu asa acum cativa ani, plus momente in care isi dadea restart singur de cateva ori pe zi si m-am chinuit cu el pana a murit de tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Stiu ca la telefoane e setat timpul cat ecranul sta aprins.De exempu citesti ceva, nu atingi ecranul un timp si se stinge,
Umbla la setari si mareste acel timp.

Răspuns utilizator avertizat