| AncaAncc2323 a întrebat:

Am un telefon Nokia 6233, care in momentul cand il pornesc, se aprinde ecranul de doua ori, apare sigla cu cele doua manute de la NOKIA, dupa care se stinge. L-am dus de doua ori la service pana acum, mi s-a spus ca ia reincarcat softul, dupa care merge aproximativ 10 zile, si apoi aceiasi poveste. Are cineva idee ce se mai poate face, si cum. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

E gata bateria! poti sa o arunci nu mai ai ce face cu ea...aceeasi treaba mi s-a intamplat sh mie ♥...de obicei trebuie sa ai o baterie de rezervawinking