| Dorin12336ndjsks a întrebat:

Ce pot face daca mi-a fost resetat și blocat telefonul Huawei?

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Ce inseamna resetat si blocat? Poti foarte usor sa intrii in meniul de boot al telefonului si sa-i dai o resetare fortata din fabrica. Daca imi raspunzi la intrebare o sa ti zic cum.

| Crescent a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii. A fost resetat de tot la setarile din fabrica sau cum?

| RealKing01 a răspuns:

Il duci la service, dai bani la baieti si ti-l repara. Alta metoda n-am.