| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face daca mi-am uitat codul de acces de la iPhone 6?
Va rog ajutor!

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Codul de acces, adica Apple ID-ul sau la ce cod de acces te referi?

| SimonaMaria869 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Codul de intrat in telefon, principalul

| SimonaMaria869 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Te rog, ajuta-ma!

| RareşTPUro a răspuns (pentru SimonaMaria869):

Aaaa, te referi la Touch ID si codul de acces format din 4 cifre. Uite aici tot ce poti afla despre aceasta situatie www.support.apple.com/ro-ro/HT4113

| SimonaMaria869 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Link-ul e invalid

| RareşTPUro a răspuns (pentru SimonaMaria869):

Mda, trebuie prescurtat link-ul fiindca www. nu functioneaza ca site-ul este cu https://... Uite aici linkul care duce la site http://bit.ly/Coduri-de-acces-iOS

| StefanPrintzy a răspuns:

Daca l-ai uitat si esti logata in icloud pe el ii dai din itunes restore si o sa iti poti folosi dezactivarea de la icloud pentru touchid