| anghelcrina1997 a întrebat:

Am o mica-mare problema.Detin un Iphone 5s si recent i-am schimbat codul de acces pe care l-am uitat sau cel putin nu este acela pe care eu mi-l amintesc straight face Dupa multe incercari esuate Iphone-ul este dezactivat pentru 1 ora iar eu nu prea stiu ce ar trebui sa fac in continuare ca sa nu ajunga la service..Ma poate ajuta cineva cu sfaturi? Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Conecteaza-l la PC, daca ai sincronizat vreodata iphone-ul cu itunes-ul ar trebui sa ti se deblocheze asawinking

| Legend123 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci daca ai uitat codul. oricum trebuie sa ai cont iCloud si sa il duci la un service. daca nu ai nici cont iCloud nu stiu ce ii mai poti face pentru ca mie cand am dus telefonul la service ( iphone 4s ) ca am uitat parola mi-a cerut sa ii introduc contul pe pc-ul lui..asa mi l-a facut. mi-a spus ca fara nu are ce sa imi mai faca la el

| Afloarei_Fabian-Andrei_1995 a răspuns:

Conecteaza iPhone-ul la PC si reseteaza-l. O sa se stearga tot de pe el, o sa fie ca nou.