| aLLf0roNe a întrebat:

Ce retea de telefon ai?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vodafone,dar cred ca ma mut pe
Orange pentru ca are cel mai mare trafic de net.

| dannyel86 a răspuns:

Depinde unde locuiesti si ce semnal ai in zona. Trebuie sa te orientezi, in principal, si dupa reteaua in care sunt majoritatea persoanelor pe care le suni/te suna. Pentru ca nu iti convine sa vorbesti cu prietenii de pe minute nationale, cand cele in retea sunt de zeci de ori mai multe si mai rentabile. Am rams pe Orange, si de fidelitate (apropo, nu se mai da bonus de fidelitate, ca in trecut), dar si pentru ca majoritatea cunostintelor sunt in aceeasi retea (chiar daca mai au o cartela apartinand altui operator).
Tu, in ce retea te afli?

| ombladon a răspuns:

BMW M3 502Cp laughing

| LolaLollita a răspuns:

Orange happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Vodafone.

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Vodafone,Cosmote si Orange

| Alex2312 a răspuns:

Vodafone>> are semnal mai bun

| razvi99 a răspuns:

Orange e foarte buna sunt de mult la oringi si n-am avut probleme ai semnal optiuni tot ce vrei.

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Moldcell

| valentin0cibotaru a răspuns:

Orange,e cea mai buna cu cele mai multe bonusuri, oferte, planuri tarifare.

| Pheonix123456 a răspuns:

Orange

| AurelianStochițoiu97 a răspuns:

Cosmote,cea mai buna.