| Badea_Alexandru_1998 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un S5 (poate S6) sau un pc? Cu condiția ca daca imi i-a pc acum de ziua mea nu imi mai i-a tel...si daca imi i-a tel imi i-a pc-ul mqi tarziu (de paste sau in vara ).

Cine imi raspunde cel mai bine si sa aiba si argumente bune ii dau funda.Multumesc anticipat 1!

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Telefonul: ai jocuri, internet, poti sa il iei oriunde

2 răspunsuri:
| davidrcv a răspuns:

Telefonul clar...pai nu le vrei pe amandoua... poti sa mai astepti putin

| SNAKECOM a răspuns:

Telefon ca poti sa il iei cu tine ori unde vrei.
Dar nu vrei si o masina sau o vila?
Vai de viata voastra parinti vostri muncesc si voi mai cereti si PC-uri? Parca nu e de ajuns un S6 -.- Nu va ganditi la parinti vostri care va dau:Haine.hrana,au grija de voi, medicamente, adapost si iubire si voi nici macar nu scoateti un 5 acolo sa treceti clasa...-.- Vai de generatia asta.