| raluky4 a întrebat:

Ce sa aleg dintre urmatoarele telefoane : Samsung S7580 Trend Plus, Allview Dual-Sim P5 Quad, Allview A5 Quad, Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, UTOK 450D, Dual SIM, Samsung S7562 Galaxy S Duos Dual Sim? Va rog, motivati alegerea! Multumesc happy (daca aveti si alte sugestii de smartphone-uri cu android bune, pana in 700 ron, ar fi super)

Răspuns Câştigător
| Juiceee a răspuns:

Scuze atunci, am spus ce stiu sigur ca e bun. Parerea mea e ca ar fi mai bine sa mergi intr-un magazin, si daca ai posibilitatea, sa iei ceva mai bun, la abonament.

Succes si noroc in gasirea telefonului pe care il vrei!

3 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Htc One

| raluky4 explică (pentru Juiceee):

Nu e nici macar pe aproape de 700 ron laughing

| Juiceee a răspuns (pentru raluky4):

Scuze atunci, am spus ce stiu sigur ca e bun. Parerea mea e ca ar fi mai bine sa mergi intr-un magazin, si daca ai posibilitatea, sa iei ceva mai bun, la abonament.

Succes si noroc in gasirea telefonului pe care il vrei!

| Toma_Tatiana_1968 a răspuns:

P5 quad