| Gimmie1ツツ a întrebat:

Ce sa aleg, HTC salsa sau Samsung galaxy ace plus?
Argumentati-mi
Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| raluu12 a răspuns:

Samsung galaxy ace! [sunt noua! fundiza?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Minusul din matematica e cratima in gramatica, cand o sa inveti sa-l folosesti, o sa-ti spun atunci ca amandoua telefoane sunt niste jeguri.

| hippiemuslim a răspuns:

Ace Plus-ul e mai nou, mai usor, un aspect mai modern, procesor mai puternic, contrast mai mare.
Uită-te și la Allview P3 Alldro, e interesant.

| danteewerr a răspuns:

Htc, normal!

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Galaxy ace plus...design.calitati.firma producatoare.

| Cristianexr a răspuns:

Eu zic sa iti iei Ace Plus pentru ca are specificatiile mai bune si arata mai bine ca si HTC iar Samsung are un renume mai bun decat htc.Cand o sa vrei sa vinzi telefonul o sa vezi ca marca face o diferenta de pret destul de avantajoasa pentru vanzator