| 123456mada a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy S Plus (I9001) si Samsung Galaxy Y Pro?

4 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Noral ca galaxy s plus la toate capitolele il bate pe y pro... cauta pe gsmwinking

| Raymi_Skripek_1986 a răspuns:

Samsung galaxy S Plus

| sltlp a răspuns:

S plus. Nu cred ca exista un punct in care y pro sa fie peste s plus.

| stroedaniel13 a răspuns:

Vrei neaparat Samsung?

Ti-as recomanda mai degraba un model de la Allview, cum ar fi acesta: http://bit.ly/1dEQiae

Are procesor quad core, camera principala de 8mp si secundara de 1.9 mp si un design super elegant.

Arunca o privire si peste parerea celor care au mai cumparat acest telefon.