| Xenoverse a întrebat:

Ce sa aleg.

Samsung Galaxy J7 sau Samsung galaxy A5? (ambele din 2017).

6 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

A5-ul este un mid range fata de j7 care este un low end. Deci pe viitor A5-ul va fi bagat mai mult in seama la capitol-ul update-uri, inclusiv si custom rom-uri sunt mai multe si ai de unde alege.

| Adrian926a a răspuns:

J5 arata mai bine parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| Lorena1787 a răspuns:

A5, arata mult mai bine decat J7

| Lionesseh a răspuns:

Personal recomand sa alegi telefonul Galaxy J7. Este mai stabil in fata update-urilor, are o tehnologie a sticlei mai performanta (sticla ecranului e ca si cum ar fi 5-6 bucatele de sticla pusa una peste alta) si raspunde mai bine in fata aplicatiilor, desigur daca esti un compatimit al jocurilor, ti-l recomand cu toata caldura.
In final, decizia iti apartine.

| Sebastian_Lascu_1996 a răspuns:

Iti sugerez A5 2017. are componentele mai bunewinking