| Himalea a întrebat:

Ce setari trebuiesc facute pe un iPhone 4, ca sa pot raspunde la telefon din butonul castilor? Castile sunt ok, le-am probat pe un 4S si se poate raspunde...

Răspuns Câştigător
| dulgherunicu a răspuns:

Atunci dai reset factory setings la tel.

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Trebuie sa apesi butonul de raspuns de la casti nai nicio treaba cu telul

| Himalea explică (pentru dulgherunicu):

Hahaha nu sunt chiar atat de blonda! Normal ca am facut asta, doar ca la tel meu nu merg iar pe un 4s, aceleasi casti, merg prin apasarea butonului....chiar nu e nici o setare?

| dulgherunicu a răspuns (pentru Himalea):

Atunci dai reset factory setings la tel.