| costyn997 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul TelefonulTau.eu? Este de incredere? Am observat ca au preturi la telefoane foarte mici, de fapt variaza dar in functie de ce? Exemplu: am luat Huawei p8 am vazut ca e si la 1200 lei, dar si la 1500-1600. De ce diferenta asta? Tin sa precizez ca stocarea este la fel. Pe restul magazinelor il gasesti la 1450-1550.Acolo de ce 1200?

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Toate sunt la fel

| florinflorescu a răspuns:

Salut, am vazut acest site, crede-ma ca are preturi normale. Ca orice magazin are promotii si promotii. Ca sa intelegi : orice magazin cumpara un produs cu pretu X, apoi il vinde cam dublu, daca nu mai mult pentru inceput. Deci are o marja destul de mare sa mai lase la pret cand face promotii ca sa atraga clientii. Iar magazinele online nu platesc angajati, spatii de chirie, sau utilitati.

Răspuns utilizator avertizat