| JusTPauL a întrebat:

Ce telefoane recomandați la 2000lei?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Asus zenfone 5z, oneplus 5T, oneplus 6, Samsung galaxy s8, Samsung galaxy s9, Huawei P20 lite, Huawei P20 Pro. Cu iphone nu stiu ce ai putea la 2000 de lei.
Telefoanele enumerate sus, pot ajunge cam pana in 3000lei dar merita. Pentru ca sunt dintre cela mai bune si sunt la low cost (pret mic). Sunt multe altele dar astea mi-au venit acum in minte. Multumit? Sper ca da.

7 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Deci telefonul urmator la 1.600 lei intrece si un S9+ si versiunea de 6GB RAM al lui Note 9 si se cheama Pocohpone F1

| Illuminati2016 a răspuns:

Xiaomi Mi Mix 2s sau galaxy s8 funda?

| Vali215 a răspuns:

Huawei P20 Lite, Samsung Galaxy S8, Iphone 6, 7.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Vali215):

P20 LIte mai zici, S8 mai zici, dar iPhone 6 in 2018, eu cred ca ai vrut sa completezi lista cu el ca altfel...

| Vali215 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Nu trebuia să te deranjezi să-mi răspunzi pentru că o faci degeaba.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Vali215):

Eh nu era in special pentru tine a fost in special sa avertizez utilizatorul sa evite o rabla de telefon (pentru 2018, repet)