| Frank51 a întrebat:

Ce telefon alegeti dintre iPhone 5 si Galaxy S4 si de ce?

Dar dintre Lg Optimus L7 si Sony Xperia J? de ce?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

S4- aplicatiile sunt mai mult free, este mult mai rezistent, imi place[mie] mai mult design.ul, diferenta de pret, imi place functia aceea cu senzor big grin, etc
Intre LG si sony..nu pot sa iti zic sigur big grin

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S4
nici unul dintre l7 si xperia j, ambele sunt slabute.

| BiuL a răspuns:

Am avut de ales si am ales iphone 5 ca pentru mine el arata cel mai bine, galaxy s4 mi se pare prea mare si nu-mi place designul asa mult si ai destule aplicatii free si in app store, de ex facebook aplicatia oficiala este facuta momentan doar pentru ios, iar ecranul retina e super.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai aici depinde de multe criterii de comparatie, eu personal desi sunt fan Apple, as prefera S4 pentru tehnologia inclusa in el,senzori pentru diferite chestii cu diferite functii, diversitate de aplicatii si jocuri, ecran mai mare FullHD, e foarte ok telefonul, dar si iphone 5 are punctele lui forte, camera, sistemul de operare si altele.

Cat despre l7 si xperia j, as alege xperia j, este mult mai frumos ca design, mai puernic si mai rezistent.

| loorentzoo a răspuns:

Dintre ishit 5 si galaxy s4 as alce Sony xperia z1, cu cel mai tare procesor la ora actuala de pe piata si cu o camera de aprox 20 mp si cu un ecran de 5 inch ful hd bravia engien 2 si tehnologie triluminos sa nu uitam ca si camera are lentile G lens si multe alte plus subacvatic

| Frank51 explică (pentru loorentzoo):

Da, este foarte puternic din toate punctele de vedere, dar eu personal nu as da atatia bani pe el, cat costa? (la mine nu merge sa intru pe google crying )

| soryn7777 a răspuns:

As alege galaxy s4.E mai bun ca Iphone si e si mai rezistent. In plus la Iphone capacul din spate nu se desface, deci daca e stricata bateria la dezasamblat cu el. Apoi as alege xperia pentru ca e mai bun ca performanta, mai rezistent si mai frumos. Fundita?