| Anonymus84 a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre xiaomi redmi note 3 pro si xiaomi note redmi 4? Cu toate ca 3 pro.ul se misca putin mai repede datorita snapdragon 605, ma gandesc ca e un hexacore spre deosebire de 4 care este un decacore mediatek care mi se pare ca trage mult mai bine la poze. Vreau sa stiu ce parere aveti despre aceste 2 telefoane si ce mi.ati recomanda. Daca aveti alte sugestii pentru buget de 1000-1200 de lei sunt bine venite. Multumesc anticipat funda!

1 răspuns:
| pufosicaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda pe 3... Si eu am celasi telefon si ma descurc foarte bine cu el! Xiaomi note redmi 4 e cam acelasi dar putin de tot mai performant! eu iti zic xiaomi 3 pentru ca economisesti si bani si ar veni cam aceeasi chestie...