| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon bunicel as putea sa gasesc pana in 550 lei? As vrea sa fie smartphone si daca e sa aiba si ecranul intre 3.2 si 4 inch, Nu vreau sa aud ca nu o sa gasesc nici un telefon la pretul acesta sau ca nu sunt bune, nu ma intereseaza. Vreau sa fac cadou de paste un baiat de 14 ani si cu siguranta o sa se joace pe telefon cel mai mult,deci ce telefon mi-ati recomanda?, dar sa nu depaseasca pretul pus de minewinking,

6 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Poti sa incerci un HTC Wildfire sau un LG Optimus One sau Net. In orice caz, second-hand nu-ti recomand, nu stii din ce motiv si le vand happy.
Paste fericit tie si prietenului tau!

| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Ai putea sa iti iei Samsung galaxy mini 2
-android 2.3
-procesor 800 mhz
-ram 512 mb
-placa video adreno 200
Pretul e intre cam 550 lei mai eMAG ( poate ceva mai ieftin ).

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Pai...il poti lua cu abonament si sunt mult mai ieftine dar daca il faci cadou nu stiu daca ar fi bine sa il iei cu abonament straight face...

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Recomand un iphone 3gS (s neaparat) care sa aiba facut jailbreak. daca nu e amator de mere, galaxy s1 sau LG L7 (recomand L7) sunt mai ieftine piesele daca intamplator se intampla ceva cu el

| YagamiLight a răspuns:

Nokia 3310