| Eudosec_Vasile_1990 a întrebat:

Am avut un telefon Bluboo Maya (zic am avut caci nu s-a putut repara) si l-am dus la un domn care se ocupa cu telefoane, se priecepe.A zis ca este un jaf. Nu merita. In fine, ce voiam sa va intreb: Aveti o parere... Vreau sa imi iau un telefon nou....Cam ce marci mi-ati recomanda? As vrea sa aiba memorie 16 GB, camera secunodara si frontala buna cat de cat, ecranul sa fie mare, iar pretul sa nu depaseasca 700 de lei. Va rog, daca va pricepeti, ajutati-ma si pe mine happy
Ofer funda!

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Xiaomi Mi A 1

| gelu1970 a răspuns:

Ps: acel domn trebuia sa iți spuna cat poate costa reparația si eventual sa incerce. Nu să iși spună parerea. Si eu am telefoane ce imi plac și altele ce nu imi cad bine insa cand trebuie reparate nu le spun oamenilor ca sunt jafuri.
Partea a doua: 700 lei sunt vreo 155 euro aprox.
Cu 164 euro iți pot cumpara un miA1 de 64 gb memorie interna si 4 gb ram. Eu am unul in casa si merge excelent.
In România cu 164 euro nu il gasești nici in vise, nou, la acest preț. Daca il vrei si ai incredere imi trimiți 155 euro si il cumpar. Diferența de 9 euro ii primești cadou. Ii pun eu.
Te gândești și cum crezi.
Baftă.

| Eudosec_Vasile_1990 explică (pentru gelu1970):

Mi.a spus ca schimbarea display. ului ar costa 200 de lei.dar ar tine doar 3 saptamani.

| gelu1970 a răspuns (pentru Eudosec_Vasile_1990):

In fine. Nu conteaza. Daca asta a spus...

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi Mi A1

| Elena9328 a răspuns:

Mama are un Hawei de 5 ani și tot funcționează, având în vedere prin câte a trecut (foc, apa, cădere de la o anumită înălțime etc).

| serban57 a răspuns:

Poate un Nokia 3.1 sau un Nokia 5(prima generatie). Astea sunt destul de reusite.