| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Ce telefon cu touch, android, de calitate si pret accesibil imi recomandati?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu abia mi-am pus in functiune, telefonul AllView, e android cu touch si am dat pe el sub 400 de ron si sunt multumit, chiar daca sunt primele zile de utilizare, dar pare dragut.Gasesti model pe eMAG, nu neaparat ca sa cumperi, ca sa te uiti...Eu sunt multumit, deci iti recomand, firma Allview, orice ti-ai lua sper sa iti mearga bine si sa fie totul in regula.Succes! happy