| 8mariastar a întrebat:

Ce telefon imi receomandat Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Y sau LG Optimus L3?

Răspuns Câştigător
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Păi sunt expertă la astea. și le-am avut pe toate pe rând îți zic sigur Galaxy y să nu-ți iei e așa mic și se zgârie repede și se blochează, iar l3 nu e chiar așa de bun da, e mai bun ca Y dar cel mai bun care nu se blochează este Gio are și un design drăguț eu ți-l recomand. merge foarte bine și internetul pot să-ți zic că merge cel mai bine dintre toate! Sper să te ajute răspunsul meu big grin

13 răspunsuri:
| Helen_Larissya_1994 a răspuns:

Lg optimus L3 tongue

| dianaandra1467 a răspuns:

L3.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

LG Optimus L3?

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y si este foarte bun, nu se blocheaza, ai acces la cele mai noi si mai cool aplicatii care merg perfect datorita sistemului de operare android, iar camera, chiar daca nu are blitz, face niste poze geniale ( ziua ). Funda plz big grin

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

LG Optimus L3! Cel Mai Bun!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu iti recomand Samsung Galaxy Gio.E foarte bun si se misca si bine.Nu prea ai lag-uri.Pa, pa

| deyutza135 a răspuns:

Nu iti recomand Samsung big grin

| xFakeSmilex a răspuns:

LG Optimus L3, este cel mai bun dintre cele trei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ţi ceva care să dispună de o memorie internă de măcar 1 GB. Gio am avut, avea 180 mega, după un update la FB şi unul la TW a început să urle că nu are spaţiu.

| Ramona000 a răspuns:

LG Optimus L3

| Adytza98luck a răspuns:

Eu iti recomand LG Optimus L3
Samsung Galaxy gio nu e cine stie ce.

| MaxKiller911 a răspuns:

LG ( eu il am si sunt foarte multumit de el )

| enescurobert a răspuns:

Samsung galaxi gio