| Mario1994 a întrebat:

In curand e ziua lui mama, ma gandeam sa ii iau un telefon, ce telefon imi recomandati sa ii iau? Unu" perfomant si cu camera foto buna! Pe langa cadoul asta, o voi duce la un restaurant! Vreau sa se bucure de ziua ei de nastere alaturi de mine si de cei dragi din familie! O seara buna va doresc.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Este frumos gestul tau, dar de ce nu ai intrebat o ce vrea, poate ea vrea altceva nu telefon, sa nu dai niste bani degeaba si ei sa nu i placă. Ce varsta face mama ta? Si are telefon mobil? Stie sa umble cu el? Poate are model vechi, daca tu îi faci cadou ceva performant crezi ca se va descurca cu el?

| Mario1994 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mama are telefon mobil si stie sa umble, dar e marca Allview mai vechi si ma gandeam sa ii iau un telefon perfomant! Va implini 46 de ani. Nu o intreb ca vreau sa ii fac o surpriza laughing

| RAY a răspuns:

Samsung s7 sau iphone 6s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completare, pe masa sa-i asezi o felicitare, rosie, iar in interior un text scris din inima ta, iar peste aceasta sa se afle un buchet de flori.

| Roxin a răspuns:

Buna!
Poti opta pentru Samsung A5 2017. Bun la preț, camera buna, performant, aspect fain.

| Huțanu_Ana_2001 a răspuns:

Aici depinde si de suma de bani pe care o ai pentru ai lua un telefon... Dar imi fine iti recomand un Huawei p9 lite sau Samsung j3 sau j5 (mentionez ca j5 2017 are 13 mpx pe amandoua camerele)