| Gabi1999 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?: Samsung Galaxy S4, HTC One sau Iphone 5s care o sa vina?

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Alege iphone 5s, care va fi mult mai optimizat ca cele doua, si iarasi le va invinge in aplicatii/speed/jocuri.

In general androidul nu e optimizat ca iOS, deci automat ca iphone 5s va merita.

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

De ce te grabesti sa-ti iei un telefon care nici macar nu exista deocamdata?

| Gabi1999 explică (pentru Rakanishuu):

Iphone 5s o sa apara pe 10 septembrie si la sfarsitu` lunii o sa fie si in Romania

| userul7200 a răspuns:

Galaxy sau Iphone, am si eu un S3 si sunt multumit cu el, dar sunt unele aplicatii care merg doar pentru Iphone (iTunes).Cum ar fi Sketch Nation, nu este pentru android.

| tranquilaaa a răspuns:

Iphone 5s. Cu Samnsun Galaxy s4 am auzit ca se intampla ceva si au fost foarte mult reclamatiii deci Iphone5s happy

| angelBlack00 a răspuns:

5s

| NuAmNumeLOL a răspuns:

Greu. Eu zic ca cel mai bine ar fi Samsung galaxy S4.