| ChristinaGM a întrebat:

Ce telefon mi.ati recomanda? Conditiile sunt: sa aiba camera destul de buna, adica peste 5 Mp si blit; sa fie destul de rezistent si sa nu depaseasca 850 de lei. happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Recomand Samsung Galaxy S Duos

Un telefon bun.

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos
sau
Sony Xperia S

| NYK4u a răspuns:

Un iphone 4 second hand.
Nokia lumia 520 NOU.
http://mobilexpres.ro/......bile/79269

| unpustiobisnuit a răspuns:

Pentru 850 lei iti poti lua un Nokia lumia 620

| Adelina9990 a răspuns:

Eu am Huawei ascend g615. are camera de 8 mp blit, full hd, android versiune noua si memorie destul de buna. e un telefon frumos ca desing si ca meniu. eu l-am cumparat cand a aparul cu 16 milioane dar acum il gasesti la 7-8 in cosmotehappyrecomand.