Întrebare recomandată | stangaionut a întrebat:

Ce telefon sa imi iau pana in 1000 lei? sa aive camera de 5 Mp, Android etc mersi

17 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ai nevoie si de gramatica limbii romane, sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcatel ot 995

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu mi-am luat android Alcatel one touchOT908F de la Orange, il am jum de an si ma aranjeaza pina ce. daca ai acumulate puncte sau bani(la fiecare reincarcare primesti cite 5 lei reduceri in magazinele Orange, daca acumulezi acesti bani iti fac reduceri bune, asa ca din 1000 si citva am achitat doar 407 lei big grin)dar camera e de2.0 Mp.Bafta scumpule!

| adrianbestboy98 a răspuns:

Galaxy ace plus sau mai pui 3milioane si iti iei xperia arc s

| Awesom a răspuns:

Samsung galaxy note la abonament.

Răspuns utilizator avertizat
| Paull18 a răspuns:

Samsung galay Y

| AlexDaghiu a răspuns:

Mai pune 200 Lei si ia-ti LG Optimus L7, e super si merita. Sau daca prinzi promotia Black Friday poate ai noroc sa-l iei sub 1200 Lei! Intereseaza-te de telefon si vezi daca iti place si poate dai si o funda.

| Silviumber a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei Nokia e5

| Tєqυιℓα a răspuns:

Hei happy!

Eu zic că mai bine ar fi să mergi la un magazin de electronice/telefoane, și de acolo îți vei alege tu telefonul dorit, nu are rost să îți dăm noi aici site-uri și dacă nu îl comanzi de pe internet și îl iei din magazin poate că în magazin are alt preț telefonul! Deci te sfătuiesc să mergi la un magazin și acolo vei vedea absolut totul despre telefon happy!

Succes happy!

Biie, biie happy!

| Palaghianu_Emi_1993 a răspuns:

Asteapta pan` la Black Friday, o sa fie reduceri foarte mari, intereseaza-te...
Poate iti iei un iPhone 3G (S - daca e cazul ), de 8-16gbwinking
Daca nu, merge un Galaxy s2 ( tot la BF)

| ROZ22 a răspuns:

3310.

| alexyno1988 a răspuns:

Samsung galaxy SII alb.

| Bulsye a răspuns:

Du-te la magazine care au promotia black friday sti e o promotie de o zi unde unele magazine ofera reducere pana la 90 la suta la electronice in special loptopuri si telefoane si daca nimeresti de exemplu un galaxy S2 3 cu reducere mare poate ai sansa sa-ti iei sau un Nokia lumia 610 sau 800(mi se pare genial telefonul) sau 900(e cel mai bun din lume la ora asta) sau Nokia pure wiev are camera de 42 mp tata sti ce poze face, foarte multe detalii oricum tu alegi un alt telefon bun este galaxy mini2 sau sany ericsson xperya oricum eu ti-am dat ceva exemple daca vrei mai multe intra pe www.emag.ro si gasesti acolo si este si un magazin care are promotia de care ti-am zis deci merita appropo promotia este vinerea asta sau cealalta cel mai probabil asta

| Bulsye a răspuns:

Intra pe www.emag.ro si acolo vei gasi mai multe plus ca ei vinerea asta au promotia black friday adica pana la 90% reducere la electronice la unele mai exact si poate ai sansa sa-ti iei un lumia 800(e genial telefonul) sau 900(e cel mai bun din lume) sau un Sony ericcson xperya sau Nokia pure wiev are camera de 42mp stii cum face pozel mamaaaaaa plus ca toate care ti le-am zis au camera peste 5 si android peste 3