| AndrewAndy a întrebat:

Ce telefon Samsung Galaxy mi-ati recomanda? Sa fie de maxim 3.000 lei.

5 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

S3

| TommyLynn a răspuns:

Din ce spui tu "Sa fie de maxim 3.000 lei" presupun ca dispui de fonduri. Daca planuiesti sa iti consumi toate resursele ia-ti SIII. Este ultimul si e si cel mai bun (dupa iPhone 4S). Daca nu vrei SIII ia-ti Galaxy Nexus sau Galaxy SII.

| AndrewAndy explică (pentru TommyLynn):

Nu sunt banii mei... bunica mea vrea sa imi faca un cadou si a zis ca nu conteaza cat costa - am zis maxim 3.000 lei pentru ca credeam ca costa mai mult dar cand m-am uitat la preturi am ramas surprins.big grin

| Ripperz a răspuns:

Galaxy s2 sau s3

| IonY1713 a răspuns:

Samsung Galaxy S3. In acest moment este cel mai bun telefon. Cum spune si in reclama Intuitiv, Inteligent, Uman. funda?big grin