| ricoset a întrebat:

Cine are HTC M8? pareri? as vrea sa mi-l iau ..sa stiu daca se merita si as vrea pareri de la cine il are..mersi

3 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Telefonul este destul de bun, este ff mare are 5inch., are memorie fff buna 2 gb ram si camera ii buna, are si android f bun, deci in final este un telefon ff bun eu ii dau nota 10 si ti-l recomand cu incredere

| ricoset explică (pentru vladv26):

Parca are ecranul foarte ingust zici ca e telecomanda..degeaba are 5 inch ca e ingust

Răspuns utilizator avertizat