| DeeaDiDi123 a întrebat:

Cine are Samsung A52s?
Cum vi se pare?

14 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, eu nu cumpar decat mobile de la Nokia. Poti sa dai cu ele de pereti si nu patesc nimic.

| Crackman a răspuns:

Are prietena mea, recomandat de mine.
Este telefonul perfect echilibrat, nu exceleaza la nimic dar le are pe toate

| SelenaTpu a răspuns:

Eu am unul si mi se pare foarte bun. Se misca foarte bine, are 120Hz.
Pe partea de poze mi se pare cam slab. Cred ca ar fi fost mai bine sa il iau pe cel de 8 gb ram
Dar se misca bine si totul e ok

| Momentan a răspuns:

Comparativ cu anteriorul meu smartphone din 2017, e chiar dezamăgitor.

Răspuns utilizator avertizat
| Momentan a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

J7Pro. L-am schibat din cauze hardware, dar acum m-a dezamăgit pe partea software care nu-l vizează doar pe A52s. I-ar ca hw nu simt vreo diferență majoră, doar că înainte cu 2 cartele mai puneam și un card sd.

Răspuns utilizator avertizat
| Momentan a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Doar țin să cred că concurența oferă ceva similar.
De sigur că am vorbit în funcție de nevoile mele. De aici și nemulțumirea mea cu privire la Android 12 vs 9(la un search am văzut și alți nemulțumiți), iar hw e bun telefonul, doar că nu abuzez de fingerprint care e fain și nu tocmai.

Răspuns utilizator avertizat
| Momentan a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Poate este mai bine, îți instalezi ce doresti.

| Andreand a răspuns:

Bună, e ok modelul dar clasa medie, însă în ziua de azi cam toate fac același lucruri.

| Bogdan1241 a răspuns:

Am eu, e ok dar daca stau sa ma gandesc mai bine la acel pret gaseam ceva mult mai bun, oricum isi face treaba. Sper ca te-am ajutat, succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan1241 a răspuns:

1450 lei