| deya100 a întrebat:

Cine este pe reteaua Orange? Eu sunt. Cine stie cat euro imi ia ca sa intru pe facebook?

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Depinde de traficul care îl faci. Dar sunt anumite oferte de internet care îţi ofer acces nelimitat pe facebook.

| Wistler a răspuns:

Pai acum depinde ai abonament sau nu si de ce oferta de date ai activa.Asta daca ai una.
Sunt oferte de trafic nelimitat pe Orange, Oferte cu trafic limitat.
Dai si tu *133# si vezi ce iti scrie, daca ai MB poti intra, daca nu ai asa ceva acolo si ai abonament, bagati ceva optiune de date, daca ai prepay dai la *100# si ai acolo mai multe oferte. Sper ca te-am ajutat.

| StefanyaSteFf a răspuns:

Nu iti ia nici un euro pentru ca tu pe intri pe facebook cu MB nu cu creditul